B-VIRUS FREE - ATECA / BAUER

vysokotlakové kompresory
Prejsť na obsah
DOPLNKY  
UV filter

  • likviduje vírusy, baktérie, peľ a spóry plesní

  • napájanie: 230V / 50Hz

  • možnosť pripojiť k saniu ktoréhokoľvek, aj staršieho kompresora BAUER
B-VIRUS FREE
Vďaka svojej inovatívnej funkcii zaisťuje ochranný filter B-VIRUS FREE, že hasiči, pacienti v hyperbarických komorách a dokonca aj potápači sú vybavené čistým dýchacím vzduchom - bez vírusov, baktérií, spór plesní a peľu.

UV žiarenie inaktivuje z čerstvého vzduchu nasávaného kompresorom všetky patogény, ktoré môžu kvôli svojej minimálnej veľkosti prekĺznuť cez bežne používaný sací filter. Sacie filtre inštalované spoločnosťou BAUER sú dostatočne jemné na to, aby zastavili bežné prachové častice a peľ, ktorý je už veľmi malý; vírusy, baktérie a spóry plesní sú však niekoľkokrát menšie, a preto ich nemožno zastaviť pomocou bežného filtra.

Lúče UVC emitované zdrojom UV svetla inaktivujú tieto patogény ničením DNA v baktériách a plesniach a RNA vo vírusoch. Reprodukcia patogénov je preto vylúčená.

Vyžarované krátkovlnné UV svetlo nevytvára žiadny ozón vďaka kvalitnému svetelnému zdroju. Okrem toho ošetrenie UV svetlom znamená, že sa môžete úplne vyhnúť použitiu chemikálií.

B-VIRUS FREE je možné pripojiť ku ktorémukoľvek, aj staršiemu kompresoru BAUER bez ohľadu na jeho veľkosť. Stačí mať k dispozícii zásuvku s elektrickým prúdom 230 V.
Návrat na obsah